Bal Świętych 31.10.2018, relacja i fotogaleria.


Tekst: S. Benedykta

Zdjęcia: P. Rafał Ignaszewski

Dnia 31 października odbył się w naszej parafii Bal Świętych pod hasłem „ I Z WIERCIPIĘTY MOŻE BYĆ… ŚWIĘTY ”. To już drugi raz, kiedy w wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych w naszej parafii gromadzą się dzieci na spotkaniu z zabawą, tańcem, grami i modlitwą, aby w radosnej atmosferze najmłodszym uczestnikom przybliżyć postaci świętych.

Przybyło prawie 50 dzieci wraz z rodzicami, dziadkami i opiekunami, każde w oryginalnym, pomysłowym przebraniu, często symbolicznie wskazującym na ważne przesłanie ulubionej postaci któregoś ze Świętych Kościoła. Podczas świetnej zabawy w świętym towarzystwie nie zabrakło gry planszowej, kolorowanek, a także słodkiego poczęstunku wzmacniającego do tańca i zabawy. Podczas balu, dzielenia się radością we wspólnocie można było zawierać nowe znajomości i uwiecznić ten niezapomniany wieczór na pięknych zdjęciach w wykonaniu fotografa p. Rafała. Każde dziecko otrzymało też pamiątkowy dyplom potwierdzający predyspozycje na stawanie się… ŚWIĘTYM. Dzieci z pewnością zachęcą kolegów i koleżanki do przyjścia na koleją tego typu zabawę. Do zobaczenia!