Odpust parafialny wtorek 17.11.2020 – zaproszenie


TRANSMISJA

We wtorek, 17 listopada br. przypada wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej. Dla naszej parafii jest to bardzo ważny dzień, gdyż św. Elżbieta jest naszą patronką. W tym dniu przeżywamy uroczystość odpustową. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i Gości do wspólnego świętowania. Niech wydarzenia tego dnia będą czytelnym znakiem naszej wiary i jedności wspólnoty parafialnej.
 
  • O godz. 18.30  Suma odpustowa czyli główna uroczystość z modlitwą w intencji naszej parafii.  Szczególnie zapraszamy grupy, wspólnoty i zespoły parafialne.
  • O godz. 12.00  Msza św. odpustowa z modlitwą w intencji seniorów, osób starszych, chorych.
  • O godz. 17.00 Msza św. dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz dla rodziców z modlitwą w intencji rodzin naszej parafii.
 
W tym roku w dniu odpustu parafialnego, ze względu na pandemię, nie będziemy mogli zgromadzić się w naszym kościele tak licznie, jak to było w poprzednich latach. Jednak zachęcamy Parafian, aby nie rezygnowali ze świętowania tej uroczystości. Uroczystość odpustową możemy przeżywać również pozostając w domach. Skorzystajmy z transmisji uroczystości odpustowych na naszej stronie internetowej. Prosimy również o wzajemną pomoc w skorzystaniu z transmisji. Zwłaszcza chodzi tutaj o pomoc osobom starszym. Niech św. Elżbieta, nasza Patronka, w dniu odpustu wyprasza nam, naszym rodzinom i całej parafii łaskę umocnienia wiary i łaskę jedności w obecnym, trudnym czasie.