Podsumowanie projektu Zebrani w Imię Jezusa 2020/2021


Wraz z końcem roku szkolnego w naszej parafii kończymy realizację projektu duszpasterskiego dla dzieci „Zebrani w Imię Jezusa. Niedzielne Eucharystie dla Dzieci 2020/2021”.

  • Pomocą w realizacji tego projektu był specjalny, opracowany i wydrukowany na potrzeby naszej parafii, album kolekcjonerski. Przez cały rok szkolny pomagał on  dzieciom w głębszym przeżywaniu niedzielnej Mszy świętej i w lepszym zrozumieniu Słowa Bożego. Po każdej niedzielnej Mszy świętej dzieci wklejały do swojego albumu naklejkę z postacią świętego z naszego kościoła i rozwiązywały wyznaczone na każdy tydzień zadania.
  • Aktualnie dzieci oddają swoje albumy do sprawdzenia. Na te albumy czekamy w parafii do najbliższego wtorku. Można je składać w zakrystii i w kancelarii parafialnej.
  • Podsumowanie naszego projektu duszpasterskiego dla dzieci nastąpi w najbliższy piątek – 25.06.2021, bezpośrednio po Mszy świętej na zakończenie roku szkolnego o godz. 17.00. Na dzieci będą czekały dyplomy, upominki i nagrody.