Wyniki Biblijnego Konkursu Plastycznego


W Biblijnym Konkursie Plastycznym „Moja ilustracja do niedzielnej Ewangelii. Zostań ilustratorem!” wzięło udział 180 dzieci. Poniżej zamieszczamy wyniki konkursu. Dyplomy i nagrody zostaną wręczone w szkołach przez wychowawców lub katechetów. Dzieci spoza SP 43, SP 68 oraz SP 97 prosimy o odbiór dyplomów i nagród w parafii, w niedzielę 24 czerwca po Mszy św. o 11.15. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy j_jastrzebski@op.pl. W sprawie druku prac w materiałach duszpasterskich Ksiądz Proboszcz będzie kontaktował się telefonicznie z rodzicami dzieci.

Osoby, których prace zostały zakwalifikowane – otrzymują dyplom i nagrodę za udział w konkursie:

 

l.p. Nazwisko i imię dziecka Szkoła Klasa  
1 Ligorowska Nadia 43 0  
2 Diak Lila 43 1 a
3 Wiczyński Marcin 43 1 a
4 Krakowiak Emilia 43 1 b
5 Pasek Natalia 43 1 b
6 Powietrzyńska Oliwia 43 1 b
7 Krężel Hanna 43 1 c
8 Michalski Aron 43 1 c
9 Wieczorek Matylda 43 1 c
10 Ligorowska Anastazja 43 2 a
11 Ołdziejewski Patryk 43 2 a
12 Bartoś Ignacy 43 2 b
13 Czerwiński Paweł 43 2 b
14 Dziekan Klaudiusz 43 2 b
15 Skowron Zosia 43 2 b
16 Hreczyński Szymon 43 2 c
17 Pietrzyk Maja 43 2 c
18 Rymarz Kamil 43 2 c
19 Sieniewicz Marietta 43 2 c
20 Druzga Michalina 43 3 a
21 Grudzińska Lena 43 3 a
22 Polańczyk Natalia 43 3 a
23 Szponik Bartosz 43 3 a
24 Szymański Jakub 43 3 a
25 Wrona Karolina 43 3 a
26 Czekaj Ola 43 3 b
27 Szymeczko Oliwia 43 3 b
28 Cisowska Iga 43 3 c
29 Filipkowska Alicja 43 3 c
30 Gorczyca Małgorzata 43 3 c
31 Kramarczyk Julia 43 3 c
32 Kostka Ines 43 3 d
33 Przekwas Amelia 43 3 d
34 Sutkowska Oliwia 43 3 d
35 Bąkowski Olaf 43 3 e
36 Jarski Mateusz 43 3 e
37 Kazimierowicz Antonina 43 3 e
38 Lorkowski Szymon 43 3 e
39 Szczepanik Michał 43 3  
40 Wójcik Filip 43 3  
41 Ałykan Ola 43 4 c
42 Furman Sara 43 4 c
43 Janicka Amelka 43 4 c
44 Kierzkowska Wiktoria 43 4 c
45 Macek Wiktoria 43 4 c
46 Bartoś Zuzanna 43 4 d
47 Bodylska Antonina 43 4 d
48 Botrous Anna 43 4 d
49 Cuber Paweł 43 4 d
50 Powietrzyńska Anna 43 4 d
51 Szewczyk Pola 43 4 d
52 Grociak Marcin 43 4 e
53 Kutrzyk Weronika 43 4 e
54 Lesisz Maja 43 4 e
55 Płazińska Agata 43 4 e
56 Cielecki Antoni 43 4 f
57 Glinicka Aleksandra 43 5 b
58 Jendrzycka Wiktoria 43 5 b
59 Kozak Ewa 43 5 b
60 Łacek Wiktoria 43 5 b
61 Maczugowska Marta 43 5 b
62 Porzyc Patrycja 43 5 b
63 Różański Jakub 43 5 b
64 Szych Radosław 43 5 b
65 Wieczorek Leon 43 5 b
66 Bernacka Natalia 43 5 c
67 Całkowski Mateusz 43 5 c
68 Chromicz Dominika 43 5 c
69 Bednarz Jakub 68 1 c
70 Gierusz Iga 68 1 c
71 Karnaś Bartek 68 1 c
72 Logoziewicz Miłosz 68 1 c
73 Małolepszy Maja 68 1 c
74 Myszko-Coelcho Maura 68 1 c
75 Nyrek Jagoda 68 1 c
76 Pistl Julia 68 1 c
77 Grod Michał 68 2 b
78 Grulkowska Hania 68 2 b
79 Kuś Maria 68 2 b
80 Filosek Hanna 68 3 b
81 Skrzek Róża 68 3 b
82 Kuta Amelia 68 3 e
83 Małolepszy Ewa 68 3 e
84 Nowak Basia 68 3 e
85 Uzar Konstancja 68 3 e
86 Łopatka Natalia 68 4 b
87 Paluszkiewicz Zuzia 68 4 b
88 Pęcak Elżbieta 68 4 b
89 Stamiak Igor 68 4 b
90 Stępniak Pola 68 4 b
91 Dalecka Antonina Pola 68 4 c
92 Detko Ola 68 4 c
93 Gierczyk Przemysław 68 4 c
94 Ignaszewska Zuzia 68 4 c
95 Jagodzińska Lena 68 4 c
96 Karnaś Anna 68 4 c
97 Skrzek Kinga 68 4 c
98 Szostak Iga 68 4 c
99 Żurawska Hania 68 4 c
100 Jurkowlaniec Maja 68 4 d
101 Pydyn Zuzanna 68 4 d
102 Rogowski Antoni 68 4 d
103 Lejczak Szymon 68 4 e
104 Mikołajczyk Jakub 68 4 e
105 Stefurak Julian 68 4 e
106 Swachta Julia 68 4 e
107 Borowska Kinga 68 5 a
108 Czaińska Jagoda 68 5 a
109 Piątek Kamila 68 5 a
110 Teodorowicz Ala 68 5 a
111 Kwoka Zofia 68 5 b
112 Kostrzewa Marcelina 68 5 c
113 Strukowska Natalia 68 5 c
114 Trznadel Grzegorz 68 5 c
115 Alan 97 1 a
116 Amelka 97 1 a
117 Jeż Andżelika 97 1 a
118 Judyta 97 1 a
119 Kajetan Kasaraba 97 1 a
120 Karolina 97 1 a
121 Milena 97 1 a
122 Nina Wach 97 1 a
123 Olek 97 1 a
124 Szymon 97 1 a
125 Tomek 97 1 a
126 Wiktoria 97 1 a
127 Cymerys Antosia 97 2 a
128 Czajkowska Adrianna 97 3 a
129 Janiak Kuba 97 3 a
130 Urbański Paweł 97 3 a
131 Wiktoria 97 3 a
132 Kondratowicz Karina 97 3 b
133 Doros Ania 97 4 a
134 Dydak Aleksandra 97 4 a
135 Łoziński Kacper 97 4 a
136 Pawelec Kornelia 97 4 a
137 Wiśniowska Agnieszka 97 4 a
138 Grzybowski Krzyś 97 5 a
139 Loreth Martyna 97 5 a
140 Morawiecka Julia 97 5 a
141 Radzinowski Antek 97 5 a
142 Sikorski Oliwier 97 5 a
143 Walkiewicz Zuzia 97 5 a
144 Laura 97 5 b
145 Gaczyńska Oliwia 97 5 b
146 Patrycja 97 5 b
147 Kolasińska Honorata 97 5 b
148 Maszkowski Hugo 97 5 b
149 Owczarek Emili 97 5 b
150 Rosomacki Wiktor 97 5 b
151 Skałka Asia 97 5 b
152 Skulska Ilona 97 5 b
153 Stadnik Lilianna 97 5 b
154 Świdurska Paulina 97 5 b
155 Bortkiewicz Irena 109 5 c
156 Skibiński Kacper ? ?  
157 Wąsowicz Emilka ? ?  
158 Tomaszewska Jagna DK 3  
159 Ligorowska Estera Przedszkole    
160 Płazińska Milena Przedszkole    
161 Chełmowska Daria 97 2 a
162 Głąb Ola 97 3 a
163 Hajden Pola 68 1 a
164 Chełmowska Daria 97 2 a
165 Głąb Ola 97 3 a

 

Osoby, które otrzymują wyróżnienie i tytuł ilustratora oraz nagrody dodatkowe:

l.p. Nazwisko i imię dziecka Szkoła Klasa Klasa
1 Ligorowska Nadia 43 0  
2 Krakowiak Emilia 43 1 b
3 Pasek Natalia 43 1 b
4 Powietrzyńska Oliwia 43 1 b
5 Krężel Hanna 43 1 c
6 Michalski Aron 43 1 c
7 Wieczorek Matylda 43 1 c
8 Ligorowska Anastazja 43 2 a
9 Ołdziejewski Patryk 43 2 a
10 Skowron Zosia 43 2 b
11 Hreczyński Szymon 43 2 c
12 Pietrzyk Maja 43 2 c
13 Sieniewicz Marietta 43 2 c
14 Druzga Michalina 43 3 a
15 Grudzińska Lena 43 3 a
16 Polańczyk Natalia 43 3 a
17 Wrona Karolina 43 3 a
18 Czekaj Ola 43 3 b
19 Kramarczyk Julia 43 3 c
20 Kostka Ines 43 3 d
21 Sutkowska Oliwia 43 3 d
22 Bąkowski Olaf 43 3 e
23 Jarski Mateusz 43 3 e
24 Kazimierowicz Antonina 43 3 e
25 Furman Sara 43 4 c
26 Janicka Amelka 43 4 c
27 Kierzkowska Wiktoria 43 4 c
28 Macek Wiktoria 43 4 c
29 Bodylska Antonina 43 4 d
30 Botrous Anna 43 4 d
31 Cuber Paweł 43 4 d
32 Szewczyk Pola 43 4 d
33 Grociak Marcin 43 4 e
34 Kutrzyk Weronika 43 4 e
35 Kozak Ewa 43 5 b
36 Łacek Wiktoria 43 5 b
37 Maczugowska Marta 43 5 b
38 Porzyc Patrycja 43 5 b
39 Wieczorek Leon 43 5 b
40 Bernacka Natalia 43 5 c
41 Całkowski Mateusz 43 5 c
42 Chromicz Dominika 43 5 c
43 Małolepszy Maja 68 1 c
44 Nyrek Jagoda 68 1 c
45 Pistl Julia 68 1 c
46 Grod Michał 68 2 b
47 Kuś Maria 68 2 b
48 Skrzek Róża 68 3 b
49 Kuta Amelia 68 3 e
50 Uzar Konstancja 68 3 e
51 Łopatka Natalia 68 4 b
52 Stępniak Pola 68 4 b
53 Gierczyk Przemysław 68 4 c
54 Ignaszewska Zuzia 68 4 c
55 Skrzek Kinga 68 4 c
56 Jurkowlaniec Maja 68 4 d
57 Pydyn Zuzanna 68 4 d
58 Rogowski Antoni 68 4 d
59 Borowska Kinga 68 5 a
60 Czaińska Jagoda 68 5 a
61 Kwoka Zofia 68 5 b
62 Kostrzewa Marcelina 68 5 c
63 Strukowska Natalia 68 5 c
64 Trznadel Grzegorz 68 5 c
65 Jeż Andżelika 97 1 a
66 Cymerys Antosia 97 2 a
67 Czajkowska Adrianna 97 3 a
68 Kondratowicz Karina 97 3 b
69 Dydak Aleksandra 97 4 a
70 Łoziński Kacper 97 4 a
71 Wiśniowska Agnieszka 97 4 a
72 Morawiecka Julia 97 5 a
73 Radzinowski Antek 97 5 a
74 Sikorski Oliwier 97 5 a
75 Skałka Asia 97 5 b
76 Bortkiewicz Irena 109 5 c
77 Tomaszewska Jagna DK 3  
78 Ligorowska Estera Przedszkole    
79 Płazińska Milena Przedszkole    
80 Chełmowska Daria 97 2 a

 

81 Wiczyński Marcin 43 I a
82 Grzybowski Krzysztof 97 V a
83 Lorkowski Szymon 43 III e
84 Hajden Pola 68 I a

Spośród 180 prac 20 nie zostało zakwalifikowanych.