Dzień Pokuty na Jasnej Górze – pielgrzymka z naszej parafii


W sobotę, 15 października 2016 r., wyrusza z naszej parafii autokar z pielgrzymami na Jasną Górę. Do Częstochowy na Dzień Pokuty – Potężną Modlitwę Przebłagania udaje się Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym.

Dzień Pokuty rozpocznie się na placu pod murami Jasnej Góry o godz. 11.00 i potrwa do godz. 21.00. Pierwszą część spotkania wypełni dziękczynienie za historię Polski, za nasze rodziny, za dobro, którego doświadczamy oraz modlitwa o dobre przygotowanie do pokuty. W drugiej części, po Eucharystii, której przewodniczył będzie ks. abp Stanisław Gądecki, nastąpi nabożeństwo pokutne. Spotkanie poprowadzi ks. Dominik Chmielewski, zaś konferencje i modlitwę ojcowie: Antonello Cadeddu i Henrique Porcu, misjonarze z Brazylii oraz ks. Piotr Glas.

pokuta-plakat-jasna-gora-2016