Ogłoszenia


5. Niedziela Zwykła
5 lutego 2023

 1. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca.
 • O godz. 18.00 – zmiana tajemnic różańca świętego.
 • Nie będzie zebrania zelatorów.
 • Ofiary składane na tacę przeznaczone są na parafialny fundusz remontowy.
 1. W najbliższą sobotę 11 lutego, w liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Serdecznie zachęcamy Parafian do udziału w obchodach Światowego Dnia Chorego.
 • O godz. 12.00 będzie Msza Święta w intencji parafian z modlitwą za osoby doświadczające choroby, dotknięte słabością i cierpieniem.
 • O godz. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 • O godz. 18.30 Msza Święta z modlitwą za tych, którzy opiekują się chorymi, leczą ich i pielęgnują.
 1. Do udziału w parafialnych obchodach Światowego Dnia Chorego zapraszamy wszystkich Parafian. Osoby, które nie mogą przyjść do kościoła zachęcamy do korzystania z transmisji internetowej Mszy Świętych i nabożeństw z naszego kościoła. Transmisję odnajdziemy na parafialnej stronie internetowej.
 2. Przy wyjściu z kościoła są dostępne zaproszenia wraz z programem parafialnych obchodów Światowego Dnia Chorego. Prosimy o przyjęcie tych zaproszeń. Prosimy też o dostarczenie ich tym Parafianom, którzy nie mogą przyjść do kościoła, ale mogliby duchowo przez transmisję łączyć się z tymi, którzy będą w kościele.
 3. Uczniowie ze szkoły podstawowej nr 68 prowadzą dzisiaj przy kościele kiermasz ciast. Pozyskane środki będą przeznaczone na pomoc dla Olka Bieleckiego – chłopca, który potrzebuje kolejnej operacji kręgosłupa.
 4. Szkoła podstawowa nr 43 przy ul. Grochowej zaprasza Rodziców wraz z Dziećmi na Dzień Otwartych Drzwi w czwartek 9 lutego w godzinach 15.30 – 17.00.
 5. W poniedziałek przypada 46. rocznica śmierci ks. Romana Karapczyńskiego, który był proboszczem naszej parafii (zm. 6 lutego 1977 roku).