ŚDM – drugi dzień w naszej parafii, 21.07.2016


Pielgrzymi z Węgier przebywający w naszej parafii uczestniczyli dziś rano we Mszy św. i katechezie. Po modlitwie  na młodych pielgrzymów w sali parafialnej czekał posiłek, drugie śniadanie.

Następnie młodzież udała się na spacer po Wrocławiu. Zwiedzała m.in. Ostrów Tumski i Rynek. Atrakcją był także rejs statkiem po Odrze. Kolejnym punktem programu ” Dni w Diecezji” był udział w imprezie „MERCY FEST”.

Wieczorem nasza wspólnota parafialna gościła pielgrzymów z Peru. Uroczystej Mszy św. przewodniczył Ks. Proboszcz Janusz Jastrzębski. Młodzież z Peru zadbała o piękną oprawę muzyczną liturgii.

Sztab organizacyjny ŚDM naszej parafii pod przewodnictwem Ks. Krzysztofa Wojtkowiaka  pracuje do późnych godzin nocnych. Cały czas oczekujemy na pielgrzymów z Hiszpanii, którzy mają małe opóźnienie i  przybędą w piątek rano.